آموزش خرید


راهنمای پرداخت اینترنتی:

پس از انتخاب محصول موردنظر به عنوان مثال

 

 کلیک نمایید

در صورتی که نیاز به ویرایش دارید بر روی مشاهده سبد خرید کلیک کنید یا درصورتی که از فایل های خود مطمئن هستید بر روی تسویه حساب کلیک نمایید .

با توجه به توضیحات شکل زیر عمل کنید


انتقال به درگاه بانک

همچنین برای شما ایمیلی ارسال خواهد که می توانید از طریق آن فایل در خواستی خود را دریافت نمایید

طریقه ورود به کاربری خود :


سایت شهر پروژه داری نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد که نماد اطمینان سایت می باشد جهت اطمینان از حصول بر روی آیکون نماد اعتماد الکترونیکی در صفحه اول سایت ما کلیک نمایید

راهنمای پرداخت اینترنتی:

پرداخت اينترنتي به پرداختن پول از طريق اينترنت، در قبال دريافت كالا يا خدمات اطلاق مي شود به طوري كه اين پرداخت بدون نياز به حضور فيزيكي در بانك يا فروشگاه و از طريق اينترنت انجام شود. در واقع خريدار با استفاده از كارت بانكي خود مي تواند از اينترنت خريد كرده و و جه آن را همان موقع پرداخت نمايد.
 

 

اطلاعات مورد نياز جهت استفاده از سرويس پرداخت اينترنتي

جهت استفاده از سرويس پرداخت اينترنتي، شما به يکي از کارتهاي بانکي متصل به شبکه شتاب کشور و اطلاعات زير نياز خواهيد داشت:

شماره کارت
رمز اينترنتي (رمز دوم)
کد اعتبار سنجي دوم (CVV 2 )
تاريخ انقضاء کارت

 

شماره کارت:

شماره کارت، يک شماره ي 16 تا 19 رقمي مي باشد که بر روي تمامي کارتهاي بانکي درج شده است.

 

رمز اينترنتي (رمز دوم)

شماره رمز اينترنتي، با شماره رمزي که شما هنگام استفاده از دستگاههاي خود پردازATM وارد مي نمائيد متفاوت مي باشد. برخي از بانک ها از رمز دوم کارت به عنوان رمز اينترنتي استفاده مي نمايند و برخي ديگر رمزي جداگانه براي خريد اينترنتي در اختيار صاحب کارت قرار مي دهند.
براي اطلاع از رمز دوم يا رمز اينترنتي خود مي توانيد تنها با مراجعه به يکي از پايانه هاي خود پرداز(ATM) بانک صادر کننده کارت، اطلاعات لازم را به راحتي دريافت نماييد.
در صورتي که امکان فعالسازي و تعريف رمز اينترنتي در دستگاه هاي خودپرداز ممکن نبود، به شعبه صادر کننده کارت خود مراجعه نماييد و از متصدي مربوطه درخواست نماييد تا رمز خريد اينترنتي کارت شما را فعال ساخته و به شما اطلاع دهد.

 

کد اعتبار سنجي دوم (CVV 2 )

کد اعتبار سنجي دوم(CVV2) شماره شناسايي دوم مشتري بوده و بصورت يک عدد 3 يا 4 رقمي، در پشت يا روي اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهاي ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسيان حک شده است.
در صورتي که رمزCVV2 بر روي کارت شما حک نشده بود، مي توانيد با مراجعه به يکي از پايانه هاي خود پرداز(ATM) بانک صادر کننده کارت، اطلاعات لازم را به راحتي دريافت نماييد.
در صورتي که امکان دريافت رمزCVV2 در دستگاه هاي خودپرداز ممکن نبود، به شعبه صادر کننده کارت خود مراجعه نماييد و از متصدي مربوطه درخواست نماييد تا در صورت فعال بودن امکان پرداخت اينترنتي، رمزCVV و تاريخ انقضاء کارت را به شما اطلاع دهد.
نکته: وجود اين کد بر روي کارت ها، دليل بر امکان خريد اينترنتي نيست، بلکه بانک صادر کننده بايد امکان خريد اينترنتي را فراهم کرده باشد.

 

تاريخ انقضاء کارت

تاريخ انقضاء بر روي اغلب کارت هاي بانکي حک شده است. در صورت عدم وجود اين تاريخ، به شعبه صادر کننده کارت خود مراجعه نماييد.
همچنين در صورتي که از تاريخ انقضاء کارت خود اطلاع نداريد، مي توانيد به جاي آن از يک تاريخ فرضي مانند9912(12 به جاي ماه و 99 به جاي سال) استفاده نماييد

 

برای راهنمایی بیشتر به لینک های زیر مراجعه نمائید!

راهنمای پرداخت اینترنتی

راهنمای استفاده از سیستم پرداخت اینترنتی

نحوه دریافت رمز اینترنتی